Haber Sitesi
HV
16 AĞUSTOS Salı 01:28
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-07:00 saatleri arasında her iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2Ankara-Pozantı Otoyolunun Pozantı Kuzey Kavşağı-Pozantı Güney Kavşağı Kesimi 4-6.km.leri arasında bulunan Çakıt-8 Viyadüğünde genleşme derzlerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. (22.07.2022-30.08.2022)
3Kırıkkale-Keskin-Kırşehir yolunun 29-36.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Yalova-İzmit yolu üzerinde bulunan K-3 Sanayi Köprülü Kavşağının İzmit İstikametinde onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım yan yoldan sağlanmaktadır.
5Muğla-Kale yolunun 27-32.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Bursa-İnegöl yolunun 4-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım İnegöl-Bursa istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Çorum-Ankara yolunun 37-38.km.leri (İskilip Kavşağı-Osmancık Kavşağı) arasında farklı seviyeli kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Karlıova yolunun 14-16.km.leri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9İyidere-Rize-Ardeşen yolunun 53.km.sinde bulunan Pazar Aç Kapa Tünelinin her iki yönünde bulunan tüplerinde elektrik-elektronik sistemi bakım onarım çalışması nedeniyle 16.08.2022 tarihinde 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.
10Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.